Gratis verzenden vanaf 25 euro Binnen 1-3 werkdagen in huis Klantenservice: bel +31 (0)30 604 74 00


Auteur:    Masayuki Takano
Pagina's:    192
Status:    Licht beschadigd
EAN9781935934165

Samenvatting:

There are worse things than being a vampire. For young vampiress Minato Misaki, there is nothing more painful than watching her human companion, the former vampire hunter turned investigative author, Kurose Kuroe, risk his life to protect her. When a new woman enters the picture, jealousy threatens to destabilise Misaki and Kuroe's unique bond. This is the perfect companion series for fans of Dance in the Vampire Bund and Vampire Knight .
Lees meer

Blood alone 06

Masayuki Takano
€ 2,99

Online

Voorraad: beperkt Toevoegen aan winkelwagen

Beurs

Voorraad: nee Agenda Boekenfestijnbeurzen »


Op werkdagen besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis.
Gratis verzenden vanaf 25 euro. Bij een bestelling onder de 25 euro, bedragen de verzendkosten naar een adres in Nederland 2,95 euro en naar een adres buiten Nederland 5,95 euro.


Verzenden en bezorgen
Retourneren



x


Naar winkelwagen     of     Doorgaan met winkelen